Kolczyki PDF Drukuj Email

Kolczyki srebrne z masą perłową


Kolczyki srebrne z masą perłową Unikatowe kolczyki w mleczno – waniliowym kolorze o owalnym kształcie zamkniętym w srebrze próby 0,925, z dyskretnym biglem, to skończona doskonałość. Masa perłowa (kamień o długości 39 mm) w kontakcie z dziennym światłem daje niesamowite efekty optyczne. Każdy z kolczyków w parze jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, gdyż nie ma dwóch takich samych kamieni.
Łagodność kształtu została tu przełamana solidnym srebrnym ornamentem. Całość przywodzi na myśl kiść dojrzałego owocu. Niezwykle apetyczne. Pobudzają zmysły wrażliwe na piękno. Idealne dla Pań ceniących sobie dyskretną elegancję.

>> Przejdź do sklepu


Kolczyki srebrne z naturalnym laminowanym liściem


Kolczyki srebrne z naturalnym laminowanym liściem Lekkie, subtelne i przyciągające uwagę. Gładka srebrna obudowa próby 0,925 oddaje rzeczywisty kształt i skrywa w sobie naturalną fakturę liścia z zachowaną całą siecią misternych żyłek. Urzekająco minimalistyczne kolczyki, które imponują precyzją anatomicznego zapisu. Laminowany liść dostępny jest w różnych kolorach: żółtym, różowym, fioletowym, zielonym, łososiowym, brązowym, niebieskim, czarnym i jasnoniebieskim. Przy takiej biżuterii określenie „liście na wietrze” nabiera nowego znaczenia. Niezwykle dziewczęce i delikatne, idealne dla początkującej elegantki.

 >> Przejdź do sklepu


Kolczyki srebrne


Kolczyki srebrne Niezwykle oryginalne srebrne kolczyki w prostokątnym kształcie(próba 0, 925). Ciekawa, kontrastowa faktura wydobywa cały potencjał srebra próby 0,925.. Świetny przykład zabawy i swobodnej gry z formą, który przywołuje na myśl abstrakcyjne kompozycje malarskie z początku XX wieku. Kolczyki te udowadniają, ze biżuteria pozbawiona kamieni może również być niezwykle ozdobna. Rozmieszczenie i kształt elementów oszlifowanych są niepowtarzalne, inne na każdym kolczyku. Jeszcze nigdy nie oferowano tyle oryginalności w takiej cenie i na tak niewielkiej przestrzeni (24x19 mm). Odpowiednie dla Pani w każdym wieku. Do kompletu można dokupić wisiorek.

>> Przejdź do sklepu

 

Dane firmy:

SILVER – ART
Janusz Więcław
ul. Wolsztyńska 13/3
60-361, Poznań

NIP: 778-016-31-86
tel.: 508 672 019

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość